İNEBEYLİ DE 4999 M2 TARLA – TUTKU YALOVA

Emlak Bilgileri

İlan No
446
Fiyat
300,000 ₺
İlan Türü
Arsa / Arazi
Durum
Satılık
Metrekare
4999 m2

İNEBEYLİ’DE 4.999 M2 TARLA

*

Arsa düz bir yapıdadır.
Anayola cephelidir.
Yanındaki 3 parsel ile birlikte 20 dönüm olarak da değerlendirilebilir.
İnebeyli civar köylere oranla konumu ve doğası sebebiyle daha çok tercih edilmektedir.

                                                                                                         Ada No: 161  Parsel No: 37                                                                                                            Kaks: %5   Gabari: 6.50 

**
Karamürsel’in arka köyleri, İstanbul ve Kocaeli gibi büyük şehirlerden biraz uzaklaşıp hafta sonları da olsa köy yaşamını yaşamak isteyenler için idealdir.
Diğer yandan bağ ve bahçe kurmak isteyen kişiler için de mantıklı bir bölgedir. Alacağınız arazinin köye yakın pozisyonda olması, ilerleyen dönemde imar kapsamına alınma ihtimalini arttırdığından faydanıza olacaktır.

**

İlanlarımızda yer almayan bölgedeki diğer seçenekler için bizimle iletişime geçin. İsterseniz aradığınız özellikleri ve bütçenizi bize bildirin, size uygun arsaları önce size haber verelim.

Tutku Gayrimenkul olarak 1999 yılından bu yana sizlere profesyonel gayrimenkul hizmeti vermekteyiz. Orhangazi, Yalova, Karamürsel ve Gölcük bölgelerinde 10 yıldır aktif olarak çalışmaktayız. 

**
Arsa-arazi yatırımı yaparken dikkat etmeniz gereken başlıca husus gayrimenkulün vasfının ne olduğudur. Örneğin tarla vasfındaki bir gayrimenkulde dikkat etmeniz gereken şey “mutlak tarım arazisi” veya “diğer tarım arazisi” olup olmamasıdır. Diğer tarım arazileri bir süre sonra imar kapsamına girebilmekteyken;
mutlak tarım arazilerinde yapı yapılamamaktadır. 

Almayı düşündüğünüz arsa-araziler hakkında fikir danışmak, bölgeler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için de bizleri arayabilirsiniz.

*

TUTKU GAYRİMENKUL,
HAYALLERİNİZİN GÜVENCESİ

Evet
Krediye Uygun
Hayır
Takas

Hasan Özder

TUTKU YALOVA

TUTKU PLAZA 2
Fatih Mh. Fevzi Çakmak Cd.
No:9/1
Tavşanlı / Altınova / Yalova

İletişim Formu

İlanları Karşılaştır

Son Eklenen İlanlar